Artık Yazmak Lazım


Nereden başlasak acaba… Susmak ihanet biliyorum bir yerlerde bir kaç satır kalmalı… Yüreğimde ki sevda susma diye haykırırken gözyaşlarım her kelime de sicim gibi dökülürken…. Onurumu, namusumu, şerefimi çalanlara ne desem… Hepinize helal olsun mu? Yoksa helal olsun sizi doğuran anaya mı?

Bir yerlerden başlamak o kadar zor ki….

Futbolunuza, Topunuza, Soyunuza, Sopunuza selam olsun…

Selam olsun hepinize… Bugün size yan yan destek olanlara bize katılmayanlara “İşte Fenerbahçe Taraftarı” bu diyenler unutmayın ki bugün bizi satanlar yarında sizi satacaklar. Kahpelik parayla, makamla, yer edinmeyle bizim memleket de…

Onurum, şerefim, namusum ve her şeyden önemlisi sevdam için yenilmedim, ayaktayım dimdik… Çek elini hayallerimden, umutlarımdan. 

Hayatımızı çaldınız hadi benim ki neyse ya çocuklarımızın ki… Siz ne yaptınız farkında mısınız? 

Şikeci diyerek yüzyıllık değerlerimizi, bu vatanı kurtarırken ölen onlarca şehidimizin kanını, bu cumhuriyeti kuran dedelerimizin canlarını kirlettiniz. Utanmadınız, çekinmediniz, o pis ellerinizi onuruma, namusuma, şerefime sürdünüz… Sadece benim hayatımı değil, çocuklarımın hayallerini, onların da çocuklarının umutlarını çaldınız… Daha bana nasıl küfredebilirsiniz. Müslüman olmadığınız kesin siz hangi dindensiniz?

Ne tuhaf değil mi? Hala Fenerbahçe diyoruz. Hala Fenerbahçeliyiz. Hala dimdik ayaktayız diyoruz. Çok tuhaf değil mi? Size ve iftiralarınıza, kuklalarınıza teslim olmuyoruz. Bugün de hala Fenerbahçe ve Fenerbahçeliyiz diyoruz. Hatta biraz daha öte gidiyoruz Biz Fenerbahçeyiz diyoruz. Ezber bozan bir tutum değil mi? Bize zenginlerin kulübü dediğinizde biz de halkın takımıyız diye cevap veriyorduk. Kim haklı çıktı? 

Bize altı aydır yönetimin adamları parayla bağırıyorlar diyorsunuz. Hangi yönetiminin buna maddi gücü yeter hangi insan işten kovulmak korkusunu göze alarak gidip de parayla bağırır hangi siyasi görüşün gücü buna yeter… Hala öğrenemediniz mi Fenerbahçeli’yi satın alacak para daha icad edilmedi. Bir tek Fenerbahçeli’nin Fenerbahçe sevdalı yüreği… Ne yürekmiş kardeşim bizde ki de tuhaf değil mi zindandan da, ölmekten de korkmuyor. Namus biliyor, onur biliyor, şeref biliyor. İnkar ediyor şikeciliği hala İnadına Fenerbahçe diye bağırıyor. 

Sizin tanrınız benim Allah’ım değil sizin inandığınız hangi tanrıysa işte “O Tanrı Belanızı Versin” “O Tanrı Sizi Kahretsin” çünkü hiçbir dinin tanrısı zulüm edin demez. Siz zalimsiniz ve zulmediyorsunuz…

Bir yerlerden başlamak o kadar zor ki….

Futbolunuza, Topunuza, Soyunuza, Sopunuza selam olsun…

 
Güneşe inat AZİZ YILDIRIM  çıkar geceleri…

 

SAKURA

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: